Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Neden Dijitalsoft'u Tercih Etmeliyim?
Dijital Soft diğer firmalardan farklı olarak e-ticaret yazılımını ömür boyu lisanlı olarak verir.Heryıl lisans ücreti ödemekten kurtarır.
Kurulum İçin Ücret Ödeyecekmiyiz?
Kurulum tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır.
Yazılımı Kendi Sunucu/Hosting Heabımızda Kullanabilir Miyiz?
Evet, yazılımı kendinize ait sunucu/hosting hesabınızda kullanabilirsiniz. Yazılım alan adınıza (siteadi.com) lisanslanarak kurulup teslim edilmektedir. Dosya güvenliği tamamen size aittir. Yazılım sorunsuz olarak teslim edildikten sonra, yazılımda oluşabilecek dosya kaybı veya herhangi bir problemde firmamız sorumlu değildir.
Hosting ve Alan Adı Dahil Hizmet Veriyor Musunuz?
Evet. Talep eden müşterilerimize anahtar teslim olarak hosting, domain ve e-ticaret yazılımını kurulmuş olarak hizmet sağlıyoruz.
Yazılımı Birden Fazla Alan Adında(Domain) Kullanabilir Miyim?
Yazılım belirteceğiniz alan adına (siteadi.com) lisanslanmaktadır. Belirtmiş olduğunuz alan adından (siteadi.com) farklı bir alan adında kullanamazsınız. Kullanmak isterseniz, yeni lisans satın almalısınız.
Daha Sonra Alan Adı(Siteadi.com) Değişikliliği Yapabilir Miyim?
Satın alınan lisans, daha sonradan herhangi bir nedenden ötürü taşınamaz ve iptal edilemez. Bu nedenle alan adınızı karar verirken iyi düşünmelisiniz. Alan adı değişikliğinde yazılımı kullanamazsınız. Yeni bir lisans satın almalısınız.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın