Özellikler Neler?
Buradasınız: Anasayfa / Özellikler Neler?
Özellikler Neler?
Ticirol E-Ticaret Yazılımlarının Özellikleri
Ödeme Sistemleri
PayTR, İyzico, Moka, Weepay.co ve en çok tercih edilen Türkiye bankalarının sanalpos altyapılarından dilediğinizi kullanın.
Blog Yönetimi
Firmanıza dair etkinlik, fuar veya duyuru gibi makale paylaşımlarınızı blog bölümünden ziyaretçilerinizle paylaşabilirsiniz.
Gelişmiş Eklentiler
XML Export, Google Sitemap, Google Analitik, IP Engelleme ve E-Bülten gibi birçok eklentileri dilediğiniz gibi kullanın.
SMS Entegrasyonu
Üyelik ve sipariş bildirimlerinizi SMS ile otomatik olarak yapabilir, kampanyalarınız için panelden sms gönderebilirsiniz.
Filtreleme Modülü
Renk, beden, fiyat, marka ve kategori gibi filtreleme araçlarını kullanarak, müşterileriniz aradıkları ürüne ulaşabilir.
XML Entegrasyonu
Anlaşma sağladığınız tedarikçi firmaların sizlere iletmiş olduğu XML adresi ile sitenize binlerce ürünün aktarımı sağlanabilir.
Satış Raporları
Sipariş durumlarına ve tarihe göre detaylı olarak kaç adet ve ne kadar tutarda ödeme yapıldığını gösteren kapsamlı istatistik ekranlarından faydalanın.
SEO Dostu URL
Arama motorları ile uyumlu URL yapısı ve her ürüne özel tanımlayabileceğiniz anahtar kelime ve açıklamalarla ürün satışlarınızı kolayca arttırın.
Mobil Uyumlu
Masaüstü, akıllı telefon ve tablet cihazlarla uyumlu temaların keyfini sürün. Kolaylıkla tüm cihazlardan müşterilerize ulaşın ve satışlarınızı gerçekleştirin.
Pazaryeri (C2C) Alt Yapısı
Alıcı ile satıcıyı birleştiren tam bir pazaryeri e ticaret yazılımı sunuyoruz. Sizin de hemen bir alışveriş merkeziniz olsun. E Ticaret portalınız sadece bir elektronik katalogtan ibaret değildir;DijitalSoft ile güçlü ve güvenilir C2C E Ticaret Yazılımına sahip olun. %100 SEO uyumu ile arama motorlarında öne çıkın. Farklı sektörlerdeki tedarikçilerin ürünlerini XML, Excel formatıyla mağazanıza yükleyin. Tam otomasyonun keyfini yaşayın. Üyelik, sipariş, stok takibi, cari yönetimi, istatistiki raporları, kargolamada tam entegrasyon ile kesintisiz bir e-ticaret deneyimi yaşayın.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın